Kolo 6 · · Orechová Potôň SK

Slovak Karting Center

T4 Junior Výsledok kola

Súčet bodov z oboch jázd, pri zhode rozhoduje meraný tréning.

Por.JazdecČ.1. jazda2. jazdaSpolu
1.Juraj Mikos31252550
2.Michal Porubsky12202040
3.Martin Poor77161329
4.Marko Markovic67111627
5.Lukas Kurej73131124
6.Lucia Bolekova4871017
7.Jan Jindrich Vondra288917
8.Jachym Sliz669817
9.Mia Behalkova2210616
10.Teo Vaculik336713
1. jazdaštartovalo 10
Por.JazdecČ.KoláČasStrataNajlepšie koloBody
1.Juraj Mikos311212:10.830–1:00.26925
2.Michal Porubsky121212:15.028+4.1981:00.38220
3.Martin Poor771212:15.800+4.9701:00.41016
4.Lukas Kurej731212:16.922+6.0921:00.59913
5.Marko Markovic671212:17.671+6.8411:00.53411
6.Mia Behalkova221212:20.759+9.9291:00.88910
7.Jachym Sliz661212:22.428+11.5981:01.0769
8.Jan Jindrich Vondra281212:26.929+16.0991:01.4448
9.Lucia Bolekova481212:30.056+19.2261:01.3527
10.Teo Vaculik331212:43.768+32.9381:01.9906
2. jazdaštartovalo 10
Por.JazdecČ.KoláČasStrataNajlepšie koloBody
1.Juraj Mikos311212:57.830–1:00.58325
2.Michal Porubsky121212:58.570+0.7401:00.56920
3.Marko Markovic671212:58.948+1.1181:00.69716
4.Martin Poor771212:59.119+1.2891:00.50013
5.Lukas Kurej731212:59.471+1.6411:00.53111
6.Lucia Bolekova481213:15.087+17.2571:01.25810
7.Jan Jindrich Vondra281213:15.882+18.0521:01.5399
8.Jachym Sliz661213:16.147+18.3171:01.4968
9.Teo Vaculik331213:16.608+18.7781:01.6837
10.Mia Behalkova2267:00.796+6 kôl1:01.7446
Meraný tréningurčuje štartové poradie
Por.JazdecČ.Najlepšie koloStrata
1.Juraj Mikos311:00.179–
2.Michal Porubsky121:00.254+0.075
3.Lukas Kurej731:00.586+0.407
4.Marko Markovic671:00.748+0.569
5.Mia Behalkova221:01.140+0.961
6.Lucia Bolekova481:01.255+1.076
7.Martin Poor771:00.667+0.488
8.Jan Jindrich Vondra281:01.319+1.140
9.Jachym Sliz661:01.325+1.146
10.Teo Vaculik331:01.944+1.765

T4 Senior Výsledok kola

Súčet bodov z oboch jázd, pri zhode rozhoduje meraný tréning.

Por.JazdecČ.1. jazda2. jazdaSpolu
1.Daniel Kolarik55121224
2.Laura Vetterova5681018
3.Michal Vilim9510616
4.Samuel Uvacek886814
1. jazdaštartovalo 4 · polovičné body

Štartovalo menej ako 5 jazdcov, preto sa podľa pravidiel SKP prideľuje polovica bodov (zaokrúhlené nadol).

Por.JazdecČ.KoláČasStrataNajlepšie koloBody
1.Daniel Kolarik551212:14.289–1:00.22712
2.Michal Vilim951212:16.736+2.4471:00.24810
3.Laura Vetterova561212:17.567+3.2781:00.7408
4.Samuel Uvacek881212:23.537+9.2481:00.5536
2. jazdaštartovalo 4 · polovičné body

Štartovalo menej ako 5 jazdcov, preto sa podľa pravidiel SKP prideľuje polovica bodov (zaokrúhlené nadol).

Por.JazdecČ.KoláČasStrataNajlepšie koloBody
1.Daniel Kolarik551212:57.744–1:00.59212
2.Laura Vetterova561213:03.575+5.8311:00.98110
3.Samuel Uvacek881213:05.304+7.5601:00.7498
4.Michal Vilim951213:07.133+9.3891:00.8516
Meraný tréningurčuje štartové poradie
Por.JazdecČ.Najlepšie koloStrata
1.Daniel Kolarik551:00.058–
2.Laura Vetterova561:01.108+1.050
3.Samuel Uvacek881:00.914+0.856
DQMichal Vilim951:00.318–

Zdroj: Časomiera SAMŠ – MyLaps Speedhive. Body podľa pravidiel SKP 2026. Pri rozpore platia oficiálne výsledky organizátora.